Club Karting Romania

Clubul pilotilor si pasionatilor de Karting

Ora este UTC + 2

Acum este Joi Iun 21, 2018 6:24 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Calendaru competitional 2011
MesajScris: Joi Iun 30, 2011 8:22 pm 
Neconectat

Stau de vba acum cu cineva pe tema auto si karting. Am mai intrebat aici pe forum daca clubkarting.ro este al celor pasionati de karting (prosti,buni,asa cum suntem) sau un loc in care diverse persoane, fara a fi invitate in mod special, vor neaparat sa arate ca sunt cei "care au ultimul cuvant". E ca si cum inviti niste prieteni la tine acasa si mai suna la usa vecinul de la 10 care intra peste toti (il accepti, ca esti gazda civilizata) si incepe sa critice si sa-si spuna parerile in orice! Nu toti suntem toba de karting, nu toti vrem (poate ca trebuie !) sa fim de o parte sau de alta al celor care vor sa conduca kartingul in Romania, unii suntem mai liberi in exprimare - toate astea fac acest forum interesant. De la o vreme discutiile sunt canalizate despre ce o sa faca FRK, ce nu a facut FRAS, cine are dreptate sau cine nu... In final suntem asa cum suntem, noi astia care citim si mai scriem aici, si cred ca asa vrem sa ramanem. Avem o pasiune si cu asta basta ! Pana o sa se faca siteul noii federatii lasati-ne sa fim pe forumul clubkarting.ro ca simpli pasionati. Cand va fi frk.ro va fi un forum dedicat si vor scrie acolo toti cei interesati de ce o sa faca atunci FRK. Probabil ca si cei care sunt in conducerea frk (dl. Stefan Lucian, alti domni) nu agreaza toate mustrarile sau super-parerile care apar aici, le fac mai mult rau decat bine in relatiile viitoare cu noi, astia care avem ce avem cu kartingul . Din intamplare am dat de forumul de la autorally.ro si am citit aceleasi idei si indicatii pe care le primim aici dar ...erau de prin 2003 . Chiar nu putem discuta in 2011 despre karting pur si simplu ?

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2

Acum este Joi Iun 21, 2018 6:24 am